O NÁS

“Od roku 2004 provozuji kamennou prodejnu. První nabízený sortiment patřil kvalitním značkovým výrobkům ALPINE PRO. V roce 2015 jsem otevřela druhou prodejnu v těsné blízkosti první a mým stěžejním sortimentem se v nové prodejně staly kabelky, klobouky a další „nezbytné“ doplňky pro dámy. A vzhledem k tomu, že „ život je změna“ a celý svůj život jsem se o módní trendy zajímala, v roce 2017 jsem přišla s myšlenkou přechodu z nabídky sportovního oblečení do ryze ženské záležitosti a výsledkem je současný stav. Propojení obou prodejen v jeden větší celek.

Propojení dámského oblečení s dalšími módními doplňky dává našim zákaznicím možnost doladit svůj celkový outfit na jednom místě. TRENDY kousek s kabelkou, kloboukem, obuví, šálou, deštníkem, hodinkami a to vše sladit s barevnými punčochami, náramkem nebo náhrdelníkem a ještě si odnést zajímavý malý dárek pro někoho blízkého z našeho mini sortimentu home dekoru.”

— Zdena Michálková, majitelka

KAMENNÁ PRODEJNA MLADÁ BOLESLAV

NABÍZENÉ ZNAČKY DÁMSKÉHO OBLEČENÍ

Geisha je holandská značka, která není fádní ani nudná a je zrcadlem ženské kreativity, hravosti a životního stylu.

Smashed Lemon je mladá energická kreativní značka z Amstrodamu, která se odvážila být jiná. Zářivá, s příchutí retra, s barevnými potisky…. Prostě jiná, pro ženy, které milují to, kým jsou.

b.young je dánská značka, které jde o vytváření skvělých módních stylů pro ženy aktivní, energické, přírodní a zajímající se o modu.

DRANELLA je dánská značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1968 se zaměřuje na ženy, které se chtějí dobře oblékat a je i pro ně důležitý padnoucí střih a kvalita. Kolekce Fransa jsou elegantní modely s volnočasovým vzhledem.

fransa je dánská značka podtrhující osobnost věčně mladé, jemné a sebevědomé ženy.

NABÍZENÉ ZNAČKY KABELEK A DOPLŇKŮ

Mezi náš sortiment kabelek řadíme značky UNIDAX, ELEGA, S.FIORENTINO, LE SANDS, CARMELO, SNĚŽKA, DAPI, SENDI, DARA BAGS, AXEL a mnoho dalších.

Dále nabízíme netradiční hodinky značky STAMPS, deštníky, pašmínové šály, kožené opasky, peněženky, klobouky, čepice, rukavice, bižuterii a mnoho dalších drobných módních doplňků.

Každý zákazník si u nás zaslouží osobní, spolehlivý, ochotný, ohleduplný, vstřícný, zdvořilý, profesionální přístup.

Požadavkům našich zákazníků věnujeme patřičnou pozornost a snažíme se vyvinout maximální úsilí pro uspokojení jejich potřeb. Neb pro nás je zákazník nezanedbatelný zdroj inspirace, vedoucí ke zlepšování kvality stávajících služeb a vlastnímu sebezdokonalování. Jsme vděční za Vaše názory, postřehy, kritiku, připomínky, které nás motivují a obohacují o další znalosti a zkušenosti.

 PŘEJEME VÁM PŘI NAKUPOVÁNÍ PŘÍJEMNÉ A INSPIRATIVNÍ ZÁŽITKY.